Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- REPRODUKTORY
- BEZDRÁTOVÉ
- Defender reproduktor ENJOY 20, Li-Ion, 1.0, 3W, černý, LED podsvícení, BT 5.3, 180Hz~20kHz
Defender reproduktor ENJOY 20, Li-Ion, 1.0, 3W, černý, LED podsvícení, BT 5.3, 180Hz~20kHz
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Defender reproduktor ENJOY 20, Li-Ion, 1.0, 3W, černý, LED podsvícení, BT 5.3, 180Hz~20kHzSkladem 19256 Kč212 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Přenosný reproduktor Defender ENJOY 20
Vestavěná pasivní membrána
Základní specifikace:
ENJOY 20 přináší překvapivě hlasitý a vyvážený zvuk prakticky bez zkreslení díky nejnovějšímu standardu Bluetooth 5.3 uzavřenému v malém praktickém pouzdře.
Vyznačuje se dobrou kvalitou zvuku, dobrou výdrží baterie a kompaktním designem. Můžete si ho vzít na výlet na kole, k běhání, kempování a jakékoliv jiné aktivitě.
Vyznačuje se dobrou kvalitou zvuku, dobrou výdrží baterie a kompaktním designem. Můžete si ho vzít na výlet na kole, k běhání, kempování a jakékoliv jiné aktivitě.
Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie umožňuje několikahodinové používání - na jedno nabití reproduktor vydrží až 4 hodiny nepřetržitého poslechu hudby v závislosti na hlasitosti poslechu.
Bluetooth 5.3
Nový standard zvyšuje rychlost přenosu dat 2krát, dosah 4krát a spotřeba energie je výrazně nižší než u předchozích verzí.
Vestavěná pasivní membrána
Zlepšuje kvalitu přehrávání a hloubku zvuku
Nabíjecí konektor USB-C (součástí dodávky)
Konektor lze zapojit v libovolné poloze bez rizika poškození kontaktu, což zaručuje mnohem delší životnost konektoru
| Typ: | 1.0, mono |
| Výkon: | 3 W |
| Citlivost: | 80 dB |
| Frekvenční rozsah: | 180 - 20.000 Hz |
| Impedance: | 2.4 Ohm |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvícení: | Ano - LED |
| Rozhraní: | USB-C |
| Displej: | Ne |
| Napájení: | Li-Ion akumulátor nebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátoru: | 300 mAh |
| Výdrž baterie při 50 % / 75 % maximální hlasitosti: | 4 / 2 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Podpora paměťových karet Micro-SD: | Ne |
| True Wireless Stereo (TWS): | Ne |
| Materiál: | PVC + kov |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 43 x 95 x 86 mm |
| Hmotnost: | 160 g |
Zboží zařazeno v kategoriích







