Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PRO HRÁČE
- HERNÍ OVLADAČE
- Gamepad Marvo GT-006, 15tl., USB, černý, vibrační
Gamepad Marvo GT-006, 15tl., USB, černý, vibrační
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Gamepad Marvo GT-006, 15tl., USB, černý, vibračníSkladem > 30191 Kč158 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Gamepad Marvo GT-006
Navíc díky plug and play instalaci můžete začít hrát okamžitě bez složitého nastavování.
| Kompatibilita: | PC (Windows 7/8/10/11) |
| Počet tlačítek: | 15 |
| Vibrace: | Ano |
| Připojení: | USB |
| Délka kabelu: | 1.56 m |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 95 x 60 x 155 mm |
| Váha: | 200 g |
Zboží zařazeno v kategoriích






