Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- KLÁVESNICE
- DRÁTOVÉ
- Genius Ergo KB-700, CZ/SK, ergonomická, drátová (USB), černá, Copilot
Genius Ergo KB-700, CZ/SK, ergonomická, drátová (USB), černá, Copilot
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius Ergo KB-700, CZ/SK, ergonomická, drátová (USB), černá, CopilotSkladem 5611 Kč505 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius Ergo KB-700
Ergonomická klávesnice zajišťuje optimální polohu vašich rukou a přispívá ke snížení tlaku na oblast zápěstí. Předností je samostatná klávesa pro vyvolání AI asistenta Windows Copilot a opěrka dlaní. K připojení klávesnice slouží 1,5 m dlouhý kabel zakončený USB konektorem.
Základní specifikace:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení: | USB |
| Podsvícení: | Ne |
| Multimediální klávesy: | Ne |
| Typ kláves: | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Kompatibilní s: | Windows |
| Rozměr: | 400,3 x 245,4 x 36,9 mm |
| Hmotnost: | 746 g |
Zboží zařazeno v kategoriích




