Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SLUCHÁTKA
- DRÁTOVÁ
- Genius HS-100U, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, 2.0, náhlavní, USB
Genius HS-100U, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, 2.0, náhlavní, USB
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius HS-100U, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, 2.0, náhlavní, USBSkladem 5240 Kč198 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Sluchátka Genius HS-100U
Lehká náhlavní souprava na jedno ucho. Disponuje ovládáním přímo na kabelu a nastavitelným hlavovým mostem i mikrofonem. Připojení je realizováno skrze USB konektor.| Mikrofon: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 20–20 000 Hz |
| Citlivost: | 110 dB ± 3 dB |
| Impedance: | 32 ohmů |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Barva: | černá |
| Konektor: | USB |
| Rozměr: | 140 x 171 x 46,5 mm |
| Hmotnost: | 67 g |


