Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SLUCHÁTKA
- DRÁTOVÁ
- Genius HS-M365, sluchátka s mikrofonem, bílá, 2.0, špuntová, USB Type-C
Genius HS-M365, sluchátka s mikrofonem, bílá, 2.0, špuntová, USB Type-C
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius HS-M365, sluchátka s mikrofonem, bílá, 2.0, špuntová, USB Type-CNení skladem211 Kč174 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius HS-M365
Specifikace:
Lehký headset do uší se skvělým zvukem. Disponuje ovládáním hlasitosti přímo na kabelu a vestavěným mikrofonem. Připojení je realizováno skrze USB-C konektor.
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost reproduktoru: | 106 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofonu: | Všesměrový |
| Vstupní impedance: | 32 ? |
| Připojení: | USB-C |
| Délka kabelu: | 1.2 m |
| Kompatibilní s: | Windows 7 a vyšší, Android |
| Hmotnost: | 12 g |
| Barva: | bílá |
Zboží zařazeno v kategoriích



