Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SLUCHÁTKA
- DRÁTOVÁ
- Genius HS-M366, sluchátka s mikrofonem, černá, 360°rotační klip, USB Type-C
Genius HS-M366, sluchátka s mikrofonem, černá, 360°rotační klip, USB Type-C
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius HS-M366, sluchátka s mikrofonem, černá, 360°rotační klip, USB Type-CSkladem 5175 Kč145 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius HS-M366 – lehká sluchátka pro každodenní poslech
Specifikace:
Lehký headset Genius HS-M366 do uší, který vám umožní komfortní poslech na cestách, při chůzi nebo v pohodlí domova. Kombinuje vysokou kvalitu zvuku v přenosném a pohodlném designu, takže vám sluchátka budou dělat společnost, ať jste kdekoli. Drátový headset Genius HS-M366 je ideální pro každodenní použití – při poslechu hudby, podcastů, audioknih, práci nebo hraní her na mobilním zařízení. Ovládání umístěné na kabelu vám usnadní celkovou obsluhu. Samozřejmostí je také mikrofon, díky kterému můžete pohodlně vyřizovat hovory. Pro připojení slouží konektor USB-C, takže headset je kompatibilní s moderními zařízeními.
Díky rotačnímu klipu umožňuje pohodlné uchycení kabelu k límci.
Díky rotačnímu klipu umožňuje pohodlné uchycení kabelu k límci.
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Citlivost reproduktoru: | 130 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofonu: | Všesměrový |
| Vstupní impedance: | 32 ? |
| Připojení: | USB-C |
| Délka kabelu: | 1.2 m |
| Hmotnost: | 13 g |
| Barva: | černá |
Zboží zařazeno v kategoriích

