Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SLUCHÁTKA
- BEZDRÁTOVÁ
- Genius HS-M910BT, mikrofon, přepínání skladeb, černá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
Genius HS-M910BT, mikrofon, přepínání skladeb, černá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius HS-M910BT, mikrofon, přepínání skladeb, černá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-CSkladem 10285 Kč236 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius TWS sluchátka HS-M910BT
Na technologii Bluetooth založený bezdrátový headset poskytuje bohatý zvukový přednes. Nechybí zabudovaný mikrofon a pomocí dotykového ovládání můžete přepínat skladby nebo přijímat hovory. Sluchátka vydrží na plné nabití až 4 hodiny provozu.
Součástí balení je USB-C kabel a náhradní špunty ve 2 velikostech.
| Připojení: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 35,8 x 23,7 x 21 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra:
| Rozhraní: | USB-C |
| Kapacita baterie: | 300 mAh |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 54,2 x 54,1 x 29,8 mm |
| Hmotnost: | 34 g |
Zboží zařazeno v kategoriích



