Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- KLÁVESNICE
- DRÁTOVÉ
- Genius KB-118 II COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
Genius KB-118 II COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius KB-118 II COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černáSkladem > 30207 Kč171 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KB-118 II
Klasická drátová klávesnice v černém provedení je určena pro každodenní práci a navržena tak, aby uživateli poskytla maximální komfort. Je vybavena nízkoprofilovými klávesami, opěrkou dlaní a samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows. Klávesnice je odolná vůči polití a její připojení k počítači je realizováno skrze USB port.
Základní specifikace:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení: | USB |
| Multimediální klávesy: | ne |
| Typ kláves | nízkoprofilové |
| Layout: | CZ/SK |
| Barva: | černá |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Rozměr: | 461,5 × 167,45 × 26 mm |
| Hmotnost: | 479 g |
Zboží zařazeno v kategoriích




