Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SADA KLÁVESNICE A MYŠI
- Genius KM-100SE COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá
Genius KM-100SE COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius KM-100SE COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černáSkladem 7262 Kč217 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KM-100SE
Specifikace klávesnice
Specifikace myš:
Kvalitní set klávesnice a myši pokryje všechny vaše základní kancelářské potřeby. Klávesnice disponuje klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows a řadou programovatelných funkčních kláves, které lze využít pro snadnější ovládání hudebního přehrávače, sociálních sítí či kancelářských programů. Klávesnice je odolná proti polití, takže zůstane funkční i v případě nečekané nehody. Myš je vybavena optickým senzorem s rozlišením snímače 1200 DPI, které zaručí hladké a přesné ovládání.
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení setu: | USB |
| Multimediální klávesy: | Ne |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvícení: | Ne |
| Barva: | černá |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Rozměr: | 440,51 × 139,67 × 20,07 mm |
| Hmotnost: | 443 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1200 Dpi |
| Rozhraní: | USB |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 105 × 60 × 37 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
Zboží zařazeno v kategoriích





