Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SADA KLÁVESNICE A MYŠI
- Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černáSkladem 9307 Kč254 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KM-160
Specifikace klávesnice
Specifikace myš:
Kvalitní set klávesnice a myši pokryje všechny vaše základní kancelářské potřeby. Klávesnice je voděodolná, tudíž si můžete vychutnat osvěžující nápoj i během pracovního nasazení bez obav z nehody. Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows. Myš disponuje optickým senzorem s rozlišením snímače 1000 DPI, které zaručí hladké a přesné ovládání.
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení: | USB |
| Multimediální klávesy: | Ne |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvícení: | Ne |
| Barva: | černá |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Rozměr: | 460 x 157.5 x 27 mm |
| Hmotnost: | 570 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1000 Dpi |
| Rozhraní: | USB |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 100 x 58 x 37.8 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
Zboží zařazeno v kategoriích


