Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SADA KLÁVESNICE A MYŠI
- Genius KM-8101 COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, 1x AAA, 1x AA, CZ/SK, multimediální, nízkoprofilová typ bezdr
Genius KM-8101 COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, 1x AAA, 1x AA, CZ/SK, multimediální, nízkoprofilová typ bezdr
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius KM-8101 COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, 1x AAA, 1x AA, CZ/SK, multimediální, nízkoprofilová typ bezdrSkladem 14433 Kč358 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KM-8101
Specifikace myš:
Kvalitní bezdrátový set klávesnice a myši pokryje všechny vaše základní kancelářské potřeby. Klávesnice disponuje nízkoprofilovými klávesami pro tiché a efektivní psaní. Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows. Myš je vybavena optickým senzorem s rozlišením snímače 1000 DPI, které zaručí hladké a přesné ovládání.
Specifikace klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediální klávesy: | Ano |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvícení: | Ne |
| Barva: | černá |
| Napájení: | 1× AAA (součástí balení) |
| Rozměr: | 440,51 × 139,7 × 27,1 mm |
| Hmotnost: | 403 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1000 Dpi |
| Napájení: | 1 x AA baterie (součástí balení) |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 97 × 55 × 35 mm |
| Hmotnost: | 54,5 g |
Zboží zařazeno v kategoriích



