Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SADA KLÁVESNICE A MYŠI
- Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá, ne
Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá, ne
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá, neSkladem 4514 Kč425 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KM-8206S
Specifikace myš:
Kvalitní set klávesnice a myši pokryje všechny vaše základní kancelářské potřeby. Klávesnice plné velikosti poskytuje méně hluku při psaní díky vylepšené struktuře a příjemným klávesám. Tichá myš je vybavena optickým senzorem s rozlišením snímače 1200 DPI, což zaručí hladké a přesné ovládání. Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows. Mezi další funkce patří rychle použitelná tlačítka, indikátor vybití baterie a snadné spuštění bez nutnosti instalace. Připojení je realizováno bezdrátově skrze miniaturní USB přijímač a frekvenci 2,4 GHz.
Specifikace klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediální klávesy: | Ne |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvícení: | Ne |
| Barva: | černá |
| Napájení: | 2 x AAA baterie (součástí balení) |
| Rozměr: | 435.7 x 140.2 x 23.3 mm |
| Hmotnost: | 480 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1200 Dpi |
| Napájení: | 1 x AA baterie (součástí balení) |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 100 x 62.8 x 39.8 mm |
| Hmotnost: | 58 g |
Zboží zařazeno v kategoriích


![Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá, ne](http://www.lama.cz/all/obr/YCGETS86BD00_01.jpg)
![Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá, ne](http://www.lama.cz/all/obr/YCGETS86BD00_02.jpg)
![Genius KM-8206S COPILOT, sada klávesnice CZ/SK, klasická, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá, ne](http://www.lama.cz/all/obr/YCGETS86BD00_03.jpg)