Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SADA KLÁVESNICE A MYŠI
- Genius KM-8216S COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, CZ/SK, klasická, černá
Genius KM-8216S COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, CZ/SK, klasická, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius KM-8216S COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, CZ/SK, klasická, černáNení skladem532 Kč440 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KM-8216S
Specifikace myš:
Kvalitní bezdrátový set klávesnice a myši pokryje všechny vaše základní kancelářské potřeby. Klávesnice disponuje nízkoprofilovými klávesami pro tiché a efektivní psaní. Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows 11. Potěší také multimediální klávesy, indikátor vybití baterie a snadné spuštění bez nutnosti instalace. Myš je vybavena optickým senzorem s rozlišením snímače až 1600 DPI, které zaručí hladké a přesné ovládání.
Specifikace klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení setu: | 1x 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediální klávesy: | Ano |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvícení: | Ne |
| Barva: | černá |
| Napájení | 2× AAA baterie (součástí balení) |
| Kompatibilní s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Rozměr: | 430 x 127.5 x 21.5 mm |
| Hmotnost: | 459 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 6 |
| Rozlišení: | 800 / 1200 / 1600 Dpi |
| Napájení: | 1x AA baterie (součástí balení) |
| Barva: | černo-šedá |
| Rozměr: | 109.5 x 67.8 x 38.4 mm |
| Hmotnost: | 52 g |
Zboží zařazeno v kategoriích




