Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- KLÁVESNICE
- DRÁTOVÉ
- Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), bílá
Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius SlimStar 126 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), bíláSkladem 2234 Kč193 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius Slimstar 126
Elegantní drátová klávesnice v bílém provedení disponuje tenkým profilem a komfortním jemným sklonem. Díky tomu poskytuje uživateli maximální pohodlí při každodenní práci. Předností jsou také multimediální klávesy pro ztlumení zvuku, otevření e-mailu apod. Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows. Připojení k počítači je realizováno skrze USB port.
Základní specifikace:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení: | USB |
| Multimediální klávesy: | Ano |
| Typ kláves | Chiclet |
| Layout: | CZ/SK |
| Barva: | bílá |
| Délka kabelu: | 1.4 m |
| Rozměr: | 431.4 x 117.41 x 22.4 mm |
| Hmotnost: | 416 g |
Zboží zařazeno v kategoriích




