Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- KLÁVESNICE
- DRÁTOVÉ
- Genius SlimStar 820, klávesnice CZ/SK, slim typ drátová (USB), černá, Podsvícená
Genius SlimStar 820, klávesnice CZ/SK, slim typ drátová (USB), černá, Podsvícená
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius SlimStar 820, klávesnice CZ/SK, slim typ drátová (USB), černá, PodsvícenáSkladem 19230 Kč190 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius SlimStar 820
Klasická drátová klávesnice je navržena tak, aby uživateli poskytla maximální komfort při každodenní práci. Ergonomický sklon společně s nízkoprofilovými klávesami umožňuje efektivní a pohodlné psaní. Předností klávesnice je nastavitelné podsvícení a samostatná klávesa pro vyvolání AI asistenta Windows Copilot. Připojení k počítači je realizováno skrze USB port.
Základní specifikace:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení: | USB |
| Podsvícení: | Ano - bílá barva |
| Multimediální klávesy: | Ne |
| Layout: | CZ/SK |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 1.8 m |
| Rozměr: | 446,4 x 133,31 x 23,25 mm |
| Hmotnost: | 470 g |
Zboží zařazeno v kategoriích






