Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- KLÁVESNICE
- DRÁTOVÉ
- Genius Smart KB-100 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
Genius Smart KB-100 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Genius Smart KB-100 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černáSkladem 3159 Kč131 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius Smart KB-100
Drátová klávesnice disponuje unikátní aplikací SmartGenius, přes kterou si naprogramujete klávesové zkratky pro nejpoužívanější činnosti a aplikace, jako je ztlumení či zesílení zvuku nebo rychlé spuštění internetového prohlížeče. Je také vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows. Klávesnice je voděodolná a připojení k počítači je realizováno skrze USB port.
Software pro správu a individuální nastavení klávesnice SmartGenius naleznete ZDE.
Základní specifikace:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ připojení: | USB |
| Typ kláves: | klasické |
| Layout: | CZ/SK |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Rozměr: | 440.51 x 139.67 x 20.07 mm |
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 450 g |
Zboží zařazeno v kategoriích






