Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 3YL80AE, HP 912, high capacity, black, 250str., 6.5ml
HP originální ink 3YL80AE, HP 912, high capacity, black, 250str., 6.5ml

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 3YL80AE, HP 912, high capacity, black, 250str., 6.5mlNení skladem439 Kč363 Kč bez DPH
Ideální pro pracovní skupiny, které vyžadují spolehlivý výkon a tisk v profesionální kvalitě za všech okolností.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 250 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 912 |
| Prázdná hmotnost | 20,77 g |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 250 stran) |
| Výtěžnost stránek | 250 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet 8010. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6,5 ml |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 912 / 3YL80A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 912 / 3YL80A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 912 / 3YL80A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP OfficeJet 8010 All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8020 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10192545866825, (BGY) 10192545866832 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20192545866822, (BGY) 20192545866839 |
| Číslo UPC | (301) 192545866842; (BGX) 192545866828; (BGY) 192545866835; (NE1) 199251972706 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 552 x 204 x 113 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 161 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Země původu | Čína (BGY, BGX); Malajsie (BGY, BGX); Singapur (BGX) |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 63 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 9 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3780 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3YL80AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,09 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 214,67 kg |
| Hmotnost | 0,03 kg |

