Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 6C400NE, HP 937, CMYK, 800/1450str.
HP originální ink 6C400NE, HP 937, CMYK, 800/1450str.

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 6C400NE, HP 937, CMYK, 800/1450str.Skladem > 302 817 Kč2 328 Kč bez DPH
Ideální pro tisk v profesionální kvalitě se zářivými barvami a výrazným černým inkoustem.

Vystupte z davu s originálními inkoustovými kazetami HP, které zaručují špičkový firemní tisk, na který se můžete spolehnout. Jsou v praktickém multibalení, které bylo speciálně navrženo pro tiskárny HP a zajišťuje konzistentní výsledky v profesionální kvalitě.
Prezentujte firmu pomocí speciálních originálních inkoustů HP, které poskytují konzistentní tisk v profesionální kvalitě.
Při recyklaci originálních kazet HP vrácených prostřednictvím programu HP Planet Partners máte jistotu, že nic nekončí na skládce. Můžete je zdarma recyklovat ve více než 60 zemích a teritoriích a stát se tak součástí cirkulární ekonomiky.[2]
Výrazný text a živé barvy umožňují vytvářet obchodní dokumenty v profesionální kvalitě s inkoustem určeným pro kancelář.
Navrženo s ohledem na bezpečnost. Modernizovaný čip[6] rozšiřuje zabezpečení originálních inkoustových kazet HP 936 a pomáhá tak chránit vaše data. Můžete tedy tisknout více a mít méně starostí.[7]
Ukládejte dokumenty s jistotou. Inkousty pro použití v kanceláři odolávají blednutí při skladování ve tmě o více než 200 let déle.[1]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Průměrná výtěžnost kazety je 1 250 standardních stran. Uvedená hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 800 standardních stran dle normy ISO/IEC 19752 |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 937 |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | (cca 1 250) stran |
| Výtěžnost stránek (azurová) | (cca 800 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 1 250 stran (černá), 800 stran (azurová), 800 stran (purpurová), 800 stran (žlutá) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Tested in HP Officejet Pro 9100 series. Approximate average based on ISO/IEC 24711 or HP testing methodology and continuous printing. Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies . |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | (cca 800 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | (cca 800 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá; Azurová; Purpurová; Žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 27.5 ml (black), 10.5 ml (cyan), 10 ml (magenta), 10.5 ml (yellow) |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Combo-packs |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 937 / 4S6W2N, 4S6W3N, 4S6W4N |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 937 / 4S6W2N, 4S6W3N, 4S6W4N Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 937 / 4S6W2N, 4S6W3N, 4S6W4N Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet Pro 9110, HP OfficeJet Pro 9120, HP OfficeJet Pro 9130, HP OfficeJet Pro 9720, HP OfficeJet Pro 9730 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah provozních teplot | 59 to 95°F |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 32 to 113°F |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 196548697649 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 28,7 x 26,4 x 17,9 cm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 123 x 48 x 171 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 040 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 4 |
| Množství na paletě | 720 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6C400NE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,04 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,188 kg |
| Hmotnost palety | 202,66 kg |

