Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 6ZC69AE, HP 953, CMYK, 4-pack
HP originální ink 6ZC69AE, HP 953, CMYK, 4-pack

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 6ZC69AE, HP 953, CMYK, 4-packSkladem > 303 022 Kč2 498 Kč bez DPH
Ideální pro velké pracovní skupiny, které potřebují spolehlivý výkon pro cenově dostupný tisk v profesionální kvalitě, stránku za stránkou.

Těšte se na spolehlivé, velmi kvalitní a rychlé výsledky tisku, stránku za stránkou. Originální inkoustové kazety HP poskytují neobyčejně spolehlivé a vynikající výsledky, takže využijete dostupný výkon a možnosti tiskárny nebo multifunkční tiskárny HP.
Originální inkoustové kazety HP byly navrženy speciálně pro práci s tiskárnou nebo multifunkční tiskárnou HP.
Tiskněte profesionální barevné dokumenty, které kombinují neskutečně živé barvy s ostrým černým textem. Spolehněte se na originální inkoustové kazety HP, které jsou vhodné pro firemní využití a jsou odolné vůči zvýrazňovačům, vodě, rozmazání a blednutí.[2]
S originálními inkoustovými kazetami HP můžete snadno vyměnit kazety a realizovat velkoobjemové tiskové úlohy.
Kombinované balení originálního inkoustu HP vám pomůže šetřit peníze a poskytovat spolehlivý tisk ve vysoké kvalitě. V rámci tohoto praktického balení získáte čtyři originální inkoustové kazety HP v jedné cenově dostupné sadě.
Speciální inkousty HP zaručují bezkonkurenční tisk v profesionální kvalitě při vysokých rychlostech.
Zvolte kazety, které pomáhají šetřit přírodní zdroje. Využijte výhod snadné recyklace a minimálního množství obalového materiálu a přispějte tak ke snížení dopadu na životní prostředí.
Tiskněte konzistentní černobílé a barevné dokumenty v profesionální kvalitě pomocí pigmentových inkoustů navržených pro kancelář.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 953 |
| Inkoustová kapka | 10,5 pl černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 900 stran) |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1x azurová (cca 630 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | cca 900 stran černá, cca 630 stran azurová, cca 630 stran purpurová, cca 630 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárnách řady HP OfficeJet Pro 8700. Průměrná výtěžnost černobílého tisku vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Průměrná výtěžnost kombinované (azurové/purpurové/žluté) kazety vychází z normy ISO/I |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 630 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá (cca 630 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 20 ml (černá), 9 ml (azurová, purpurová, žlutá) |
| Trysky tiskové hlavy | 1568 |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | Certifikace UL ECOLOGO® |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 953 / F6U12A, F6U13A, F6U14A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 953 / F6U12A, F6U13A, F6U14AObsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 953 / F6U12A, F6U13A, F6U14AObsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet Pro 8740, HP OfficeJet Pro 8728 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8725 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8720 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8725 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8710 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8715 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8718 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8715 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8718 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8719 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8715 All-in-One, HP OfficeJet Pro 8730, HP OfficeJet Pro 8210, HP OfficeJet Pro 8218, HP OfficeJet Pro 7720 Wide Format All-in-One, HP OfficeJet Pro 7730 Wide Format All-in-One, HP OfficeJet Pro 7740 Wide Format All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 195122352202 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 287 x 264 x 179 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 123 x 48,5 x 171 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 039 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 123 x 48,5 x 171 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 12 |
| Počet produktů na jednotku | 4 |
| Množství na paletě | 720 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZC69AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,97 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,226 kg |
| Hmotnost palety | 198,32 kg |
| Hmotnost | cca 0,181 kg |

