Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 6ZC72AE, HP 934/935, CMYK, multipack
HP originální ink 6ZC72AE, HP 934/935, CMYK, multipack

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 6ZC72AE, HP 934/935, CMYK, multipackSkladem 41 965 Kč1 624 Kč bez DPH
Spolehněte se na tisk kvalitních barevných dokumentů za skvělou cenu, které vydláždí cestu k pracovním úspěchům.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 934XL/935XL |
| Inkoustová kapka | 11,77 pl (černá), 8,25 pl (azurová, purpurová, žlutá) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 400 stran) |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 400 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 400 stran černá, 400 stran azurová, 400 stran purpurová, 400 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet Pro 6830. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 400 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 400 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 10 ml (černá), 4,5 ml (azurová, purpurová, žlutá) |
| Trysky tiskové hlavy | 400 (černá), 400 (azurová, purpurová, žlutá) |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Piktogram nebezpečnosti 2 | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 934 / C2P19A |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 2 | HP 935 / C2P20A, C2P21A, C2P22A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Text o nebezpečí 2 | VAROVÁNÍ - Obsahuje benzisothiazolinone, methylisothiazolinone a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou kožní reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 934 / C2P19A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. HP 935 / C2P20A, C2P21A, C2P22A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 934 / C2P19A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. HP 935 / C2P20A, C2P21A, C2P22A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet Pro 6830 All-in-One, HP OfficeJet 6820 All-in-One, HP OfficeJet Pro 6230 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 45 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 195122352264 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 392 x 268 x 192 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 124 x 38 x 160 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 104 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 124 x 38 x 160 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 24 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 4 |
| Množství na paletě | 960 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZC72AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,84 kg |
| Hmotnost balení | 0,14 kg |
| Hmotnost palety | 173,77 kg |
| Hmotnost | cca 0,14 kg |

