Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink CN052AE, HP 951, yellow, 700str.
HP originální ink CN052AE, HP 951, yellow, 700str.

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink CN052AE, HP 951, yellow, 700str.Skladem 3683 Kč564 Kč bez DPH
Ideální pro malé firmy, které potřebují barevný tisk v profesionální kvalitě za rozumnou cenu a černý text, jenž zůstane ostrý a odolá blednutí.[1,2]

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 700 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 951 |
| Prázdná hmotnost | 25,72 g |
| Inkoustová kapka | 7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 700 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet Pro 8600 e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 700 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 10 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1 376 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 28,57 mm |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 951 / CN052A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 951 / CN052A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 951 / CN052A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP OfficeJet Pro 251dw, řada multifunkčních tiskáren HP OfficeJet Pro 276dw, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8100 ePrinter, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8600 e-All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8600 Plus e-All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8610 e-All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8620 e-All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | (BGX) 20888182554184, (BGY) 20888182554191 |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10888182554187, (BGY) 10888182554194 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20888182554184, (BGY) 20888182554191 |
| Číslo UPC | (301) 888182554203; (999) 888182554210; (BGX) 888182554180; (BGY) 888182554197 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 303 x 249 x 156 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 801 x 1 200 x 1 234 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 801 x 1 200 x 1 234 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | Určeno pouze pro Evropu, Rusko, SNS, Střední východ a Afriku |
| Poznámka k oblastní dostupnosti | HP 950/951 (kazety z20) jsou určeny k použití pouze v Evropě, Rusku, SNS, Středním východu a Africe |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 84 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Větší množství hlavní krabice | 50 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 4200 |
| Množství na paletě | 4200 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN052AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,02 kg |
| Hmotnost palety | 274 kg |
| Hmotnost balení | 0,07 kg |
| Hmotnost palety | 274 kg |
| Hmotnost | 0,04 kg |


