Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink EvoMore 4K0V0NE#CE1, HP 924e, black, 1000str.
HP originální ink EvoMore 4K0V0NE#CE1, HP 924e, black, 1000str.

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink EvoMore 4K0V0NE#CE1, HP 924e, black, 1000str.Skladem > 301 270 Kč1 050 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Černá originální inkoustová kazeta HP 924e EvoMore
Ideální pro velkoobjemový firemní tisk s důrazem na udržitelnost

Tiskněte více stránek díky kazetám s vysokou výtěžností ve srovnání se standardními kazetami[11]
Spolehlivost, které můžete věřit
S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Vydejte ze sebe to nejlepší. Stejně jako my.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Důležité dokumenty a vzpomínky vám zůstanou navěky
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 000 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 924 |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | (cca 1 000) stran |
| Výtěžnost stránek | 1000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně řady HP OfficeJet/Pro 8120. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a nepřetržitému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 25 ml |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | Certifikace UL ECOLOGO®; Certifikace CarbonNeutral® |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 924e / 4K0V0N |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 924e / 4K0V0N Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 924e / 4K0V0N Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Specifikace dopadu na udržitelnost | Spolupráce s Arbor Day Foundation® |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP Officejet Pro 8120 a HP OfficeJet Pro 8130 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 5 až 80 % RV |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah provozních teplot | 41 to 104°F |
| Obsah recyklovaného materiálu | 43 % |
| Životní prostředí | 82 % originálních inkoustových kazet HP obsahuje 5–75 % recyklovaných plastů. Nevztahuje se na inkoustové lahvičky a další produkty, které nejsou uvedeny na seznamu. Seznam najdete na stránce hp.com/InkRecycledContent. |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 70°C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 to 158°F |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | (CE1) 196786147517; (SE1) 196786147524 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 1 333,5 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114,8 x 23,9 x 100,1 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 16 |
| Počet kartonů na paletu | 176 |
| Počet vrstev v paletě | 11 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4224 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 4K0V0NE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost balení | cca 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 326,6 kg |
| Hmotnost | cca 0,04 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

