Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink sada 3YM92AE, HP 303, CMYK, 165CMY-200Kstr.
HP originální ink sada 3YM92AE, HP 303, CMYK, 165CMY-200Kstr.

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink sada 3YM92AE, HP 303, CMYK, 165CMY-200Kstr.Není skladem1 055 Kč872 Kč bez DPH
Ideální pro uživatele, kteří vyžadují tisk fotek a dokumentů v profesionální kvalitě na domácí tiskárně s možností okamžitého sdílení.

Inkoust HP vám umožní dosáhnout úžasných výtisků s živými barvami a sytou černou, které vdechnou fotkám a dokumentům život.
Inkoustové kazety HP 303 poskytují autentické barvy, se kterými budou všechny výtisky doslova zářit.
Inkousty HP byly navrženy společně s tiskárnami HP, aby trvale poskytovaly vynikající výtisky, které odolávají blednutí, rychle schnou a vydrží dlouhá léta.[1]
Spolehněte se na ostrý text a působivou grafiku při domácím tisku různých kancelářských dokumentů.
Inkoustové kazety HP ve spolupráci s tiskárnou zajišťují vyvážení barevného inkoustu a signalizaci docházejícího inkoustu.
Print photos that last generations with Original HP Ink - fade and water droplet-resistant.[3]
Inkoustové kazety HP 303 obsahují recyklované materiály a lze je snadno recyklovat zdarma v programu HP Planet Partners.[2]
Získejte špičkovou kvalitu výtisků díky kazetám navrženým a testovaným podle vysokých standardů.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 2 inkoustové kazety |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black; Tri-color |
| Výběrovost | 303 |
| Inkoustová kapka | 12 pl (černá); 6,4 pl HDW, 3 pl LDW (tříbarevná) |
| Typy inkoustu | Pigmentový (černá), na bázi barviva (tříbarevná) |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 200 stran) |
| Výtěžnost stránek | 200 |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | Na kazetu: cca 200 stran černá, cca 165 stran tříbarevná |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Envy 7800 All-In-One. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, tříbarevná |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 4 ml (černá), 4 ml (tříbarevná) |
| Trysky tiskové hlavy | 704 (černá), 2052 (tříbarevná) |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 303 / T6N01A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 303 / T6N01A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 303 / T6N01A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP ENVY Photo 6200 All-in-One, řada tiskáren HP ENVY Photo 7100 All-in-One, řada tiskáren HP ENVY Photo 7800 All-in-One, HP Tango 100, HP Tango X 110 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10192545863978. (ACU) 10193015225227 |
| Čárový kód palety | 20192545863975, (ACU) 20193015225224 |
| Číslo UPC | 192545863988 |
| Obsah balení | 2 inkoustové kazety |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 361 x 251 x 184 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 064 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 117 x 38 x 157 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii a Číně |
| Počet kartonů na paletu | 45 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na paletě | 1 080 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3YM92AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,54 kg |
| Hmotnost balení | 0,09 kg |
| Hmotnost palety | 134,37 kg |


