Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- SLUCHÁTKA
- DRÁTOVÁ
- Marvo H8326, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá
Marvo H8326, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Marvo H8326, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černáSkladem 19243 Kč201 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

Marvo H8326 sluchátka s mikrofonem
Ponořte se do světa hudby a gamingu s Marvo H8326. Začínající hráč a nebo pokročilý skiller? Nebo máte rádi pouze hudbu? Pro všechny potřeby jsou tu nová sluchátka H8326. Samozřejmostí je podsvícení, které se nachází přímo na náušnících a vytváří stylový vizuální efekt. Pokud jste hráči her určitě vás potěší všesměrový mikrofon, který zachytí každé vaše slovo (i ta špatná). Navíc si mikrofon můžete nastavit podle sebe a ohnout si ho tak, jak vám bude vyhovovat. Náhlavník sluchátek se dokonale přizpůsobí vaší hlavě a ani po delším používání nebude nikde tlačit.

Už žádné omezování - jenom prostor
Zapojení sluchátek nebylo nikdy jednodušší, stačit zapojit USB kabel a 3.5 mm jack do vašeho PC a můžete začít hrát. Délka kabelu je 1.8 m, což zaručuje dostatek prostoru kolem vás. Sluchátka jsou kompatibilní s PC a jinými zařízeními, která podporují vstup USB a 3.5 mm jack.
Specifikace:
| Zvuk: | Stereo |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20.000 Hz |
| Průměr reproduktoru: | 40 mm |
| Impedance: | 16 ? |
| Citlivost reproduktoru: | 89 dB |
| Materiál náušníku: | PU kůže |
| Materiál měniče: | Neodymový magnet |
| Typ mikrofonu: | Všesměrový |
| Velikost mikrofonu: | 6*2.7 mm |
| Citlivost mikrofonu: | -42 dB |
| Podsvícení: | Ano |
| Druh podsvícení: | RGB Rainbow |
| Napájení: | USB |
| Připojení: | 2x 3.5 mm jack |
| Délka kabelu napájení: | 1.8 m |
| Kompatibilní s: | Windows 7 a vyšší |
| Rozměr: | 202 x 108 x 84 mm |
| Hmotnost: | 262 g |
| Barva: | černá |







