Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- MYŠI
- BEZDRÁTOVÉ
- Myš bezdrátová, Defender TRIGGER GM-934, černá, optická, 3200DPI
Myš bezdrátová, Defender TRIGGER GM-934, černá, optická, 3200DPI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Myš bezdrátová, Defender TRIGGER GM-934, černá, optická, 3200DPINení skladem325 Kč269 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Defender TRIGGER GM-934
Bezdrátová herní myš Defender Trigger pracuje na frekvenci 2,4 GHz, což zaručuje spolehlivé a přesné ovládání na větší vzdálenost. Pokud se baterie blíží k vybití, stačí připojit USB kabel k vašemu počítači či laptopu pro její dobíjení. Díky použitým kvalitním materiálům je myš pohodlná i během dlouhých hodin hraní.
Software Defender Game Center poskytuje uživatelům možnost upravit efekt podsvícení a také umožňuje přizpůsobit různé nastavení, jako je citlivost myši (DPI), konfiguraci tlačítek a vytváření maker. Všechny tyto funkce jsou snadno přístupné a lze je provést několika málo kliknutími.
Parametry
| Senzor: | optický |
| Počet tlačítek: | 6 |
| Programovatelná tlačítka: | ano |
| Vestavěná paměť: | ne |
| DPI: | 1200/1600/3200 Dpi |
| Max.rychlost sledování: | 40 IPS |
| Zrychlení: | 10G |
| Dosah: | 10 m |
| Macro editor | ano (pomocí softwaru Defender Game Center software) |
| Podsvícení: | LED |
| Možnost vypnutí podsvícení: | Ano |
| Baterie: | 350 mAh |
| Výdrž baterie: | 10 - 30 h (v závislosti na tom, jak často se podsvícení používá) |
| Doba nabíjení: | 3 hodiny |
| Životnost tlačítek: | 10 mil. stisknutí |
| Délka kabelu: | 1.2 m |
| Typ kabelu: | micro USB |
| Rozměry: | 72 x 42 x 134 mm |
| Váha: | 130 g |
| Podpora : | Win 7/8/10/11, MAC OS X10 |
| Záruka: | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích







