Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- MYŠI
- BEZDRÁTOVÉ
- Myš bezdrátová, Genius NX-8000S BT, černo-šedá, optická, 1200DPI
Myš bezdrátová, Genius NX-8000S BT, černo-šedá, optická, 1200DPI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Myš bezdrátová, Genius NX-8000S BT, černo-šedá, optická, 1200DPISkladem 3299 Kč247 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius NX-8000S BT
Bezdrátová myš disponující optickým Blue-Eye senzorem s rozlišením 1200 DPI. Díky tomuto senzoru se snadno používá dokonce i na dřevěném stole, skleněném povrchu, pohovce nebo koberci. Připojení k počítači je realizováno bezdrátově skrze Bluetooth nebo miniaturní USB přijímač.
Základní specifikace:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1200 Dpi |
| Rozhraní: | 2,4 GHz (USB adaptér), Bluetooth |
| Napájení: | 1x AA baterie (součástí balení) |
| Barva: | černá-šedá |
| Rozměr: | 100 × 62,8 × 39,8 mm |
| Hmotnost: | 53 g |
Zboží zařazeno v kategoriích





