Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- MYŠI
- DRÁTOVÉ
- Myš drátová, Genius DX-120, černá, optická, 1200DPI, USB-C
Myš drátová, Genius DX-120, černá, optická, 1200DPI, USB-C
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Myš drátová, Genius DX-120, černá, optická, 1200DPI, USB-CSkladem 10112 Kč93 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius DX-120
Optická drátová myš, která padne do ruky pravákům i levákům, nabízí 3 tlačítka a kvalitní senzor s rozlišením 1200 DPI. Disponuje 1.5 m dlouhým kabelem, který je zakončený konektorem USB-C.
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1200 Dpi |
| Rozhraní: | USB-C |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 100.3 x 60.8 x 37 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
Zboží zařazeno v kategoriích





