Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- MYŠI
- DRÁTOVÉ
- Myš drátová, Genius DX-123, černo-šedá, optická, 1200DPI
Myš drátová, Genius DX-123, černo-šedá, optická, 1200DPI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Myš drátová, Genius DX-123, černo-šedá, optická, 1200DPISkladem 5103 Kč85 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius DX-123
Drátová myš s optickým senzorem a rozlišením 1200 DPI umožňuje citlivé a plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu a snadný výběr textu. Dostatečnou flexibilitu poskytuje USB kabel o délce 1,5 m.
Základní specifikace:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1200 Dpi |
| Rozhraní: | USB |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Barva: | černo-šedá |
| Rozměr: | 105 x 60 x 37 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
Zboží zařazeno v kategoriích



