Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- MYŠI
- DRÁTOVÉ
- Myš drátová, Genius DX-Mini, bílá, optická, 1000DPI
Myš drátová, Genius DX-Mini, bílá, optická, 1000DPI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Myš drátová, Genius DX-Mini, bílá, optická, 1000DPISkladem 1126 Kč104 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius DX-Mini
Symetrická drátová myš DX-Mini padne do ruky pravákům i levákům a nabízí 3 tlačítka společně s kvalitním optickým senzorem s rozlišením 1000 DPI.
Disponuje 1.5 m dlouhým kabelem, který je zakončený konektorem USB. Zajisté potěší také stylové RGB podsvícení.
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1000 Dpi |
| Rozhraní: | USB |
| Délka kabelu: | 1.5 m |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 95 x 50,7 x 34 mm |
| Hmotnost: | 65 g |



