Novinky
Zobrazit všechny novinkyNovinky, akce a slevy.
Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- PC a NB PŘÍSLUŠENSTVÍ
- MYŠI
- DRÁTOVÉ
- Myš drátová, Logitech B100, černá, optická, 800DPI
Myš drátová, Logitech B100, černá, optická, 800DPI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Myš drátová, Logitech B100, černá, optická, 800DPISkladem > 30116 Kč96 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Myš B100 poskytuje základní funkce pohodlného a spolehlivého ovládání počítače. Myš je vyrobena společností Logitech®, což je odborník v oblasti myší, a nabízí kvalitu zabudovanou do více než miliardy myší. Nemusíte instalovat žádný software. A protože myš obsahuje kabel, stačí jej připojit k portu USB a můžete myš ihned používat. Tvar běžné velikosti pro obě ruce znamená pohodlnou polohu rukou a optické snímání s vysokým rozlišením zajišťuje citlivé a plynulé ovládání kurzoru umožňující přesný pohyb a jednoduchý výběr textu.
Základní specifikace:
| Typ myši: | optická |
| Typ připojení: | drátová |
| Počet tlačítek: | 3 + kolečko |
| Provedení myši: | symetrické |
| Maximální Dpi: | 800 |
| Rozhraní: | USB |
| Barva: | černá |
| Délka kabelu: | 1.8 m |
| Rozměr: | 62 x 113 x 38 mm |
| Hmotnost: | 90 g |



