Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 3JA25AE, HP 963, yellow, 700str., 10.77ml
HP originální ink 3JA25AE, HP 963, yellow, 700str., 10.77ml

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 3JA25AE, HP 963, yellow, 700str., 10.77mlSkladem > 30603 Kč498 Kč bez DPH
Ideální pro pracovní skupiny, které vyžadují spolehlivý výkon a tisk v profesionální kvalitě za všech okolností.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 700 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 963 |
| Prázdná hmotnost | 25,18 g (+/- 0,02 g) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 700 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet Pro 9020. Průměrná výtěžnost kombinovaného tisku (azurová/purpurová/žlutá) vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 700 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 9,5 ml |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 963 / 3JA25A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 963 / 3JA25A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 963 / 3JA25A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP OfficeJet Pro 9010 All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 9010e All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 9020 All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 9020e All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10192545866429, (BGY) 10192545866436 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20192545866426, (BGY) 20192545866433 |
| Číslo UPC | (301) 192545866446; (BGX) 192545866422; (BGY) 192545866439 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 303 x 249 x 156 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 25 x 126 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 x 1 702 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 25 x 126 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 120 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 50 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 6 000 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3JA25AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,88 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 380,6 kg |
| Hmotnost | 0,04 kg |

