Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 6ZC70AE, HP 963, CMYK, 4-pack
HP originální ink 6ZC70AE, HP 963, CMYK, 4-pack

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 6ZC70AE, HP 963, CMYK, 4-packSkladem 122 596 Kč2 145 Kč bez DPH
Ideální pro pracovní skupiny, které vyžadují spolehlivý výkon a tisk v profesionální kvalitě za všech okolností.

Využívejte spolehlivý, kvalitní a rychlý tisk za všech okolností. Originální inkoustové kazety HP poskytují neobyčejně spolehlivý, kvalitní tisk a možnost využít dostupný výkon tiskárny HP.
Originální inkoustové kazety HP byly navrženy pro práci s tiskárnou HP a dosahují proto optimální kvality a spolehlivosti.
Kombinované balení originálního inkoustu HP vám pomůže šetřit peníze a poskytovat spolehlivý tisk ve vysoké kvalitě. V rámci tohoto praktického balení získáte čtyři originální inkoustové kazety HP v jedné cenově dostupné sadě.
Tiskněte firemní dokumenty s černým textem a živými barvami v profesionální kvalitě pomocí pigmentových inkoustů navržených pro kancelářské použití.
Originální spotřební materiál HP pomáhá chránit životní prostředí. Společnost HP umožňuje při tisku šetřit zdroji i papírem. Po skončení tisku vám navíc usnadníme bezplatnou recyklaci.[3]
S originálními kazetami HP v jednom praktickém balení[2] můžete snadno šetřit čas, peníze i starosti.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 963 |
| Prázdná hmotnost | 47,19 g (+/-0,02 g) černá; 25,18 g (+/-0,02 g) azurová, purpurová, žlutá |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 1 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 1000 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 700 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 1 000 stran černá, 700 stran azurová, 700 stran purpurová, 700 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet Pro 9020. Průměrná výtěžnost černobílého tisku vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Průměrná výtěžnost kombinovaného tisku (azurová/purpurová/žlutá) vychází z normy ISO/IEC 247 |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 700 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 700 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 24,09 ml (černá), 10,74 ml (azurová), 10,77 ml (purpurová), 10,7 ml (žlutá) |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 963 / 3JA23AE, 3JA24AE, 3JA25AE, 3JA26AE |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 963 / 3JA23AE, 3JA24AE, 3JA25AE, 3JA26AE Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 963 / 3JA23AE, 3JA24AE, 3JA25AE, 3JA26AE Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet Pro 9019 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9015 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9010 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9016 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9012 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9014 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9013 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9022 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9020 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9025 All-in-One, HP OfficeJet Pro 9023 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 195122352226 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 287 x 264 x 179 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 123 x 4,85 x 171 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 039 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 123 x 4,85 x 171 mm |
| Země původu | Čína (301); Malajsie (301); Singapur |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 12 |
| Počet produktů na jednotku | 5 |
| Množství na paletě | 720 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZC70AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,13 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,24 kg |
| Hmotnost palety | 207,92 kg |
| Hmotnost | cca 0,24 kg |

