Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 3YL83AE, HP 912XL, high capacity, yellow, 700str., 8.5ml
HP originální ink 3YL83AE, HP 912XL, high capacity, yellow, 700str., 8.5ml

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 3YL83AE, HP 912XL, high capacity, yellow, 700str., 8.5mlSkladem > 30535 Kč442 Kč bez DPH
Ideální pro pracovní skupiny, které vyžadují spolehlivý výkon a tisk v profesionální kvalitě za všech okolností.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 700 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 912XL |
| Prázdná hmotnost | 16,15 g |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 700 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet 8010. Průměrná výtěžnost kombinovaného tisku (azurová/purpurová/žlutá) vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 700 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 8,5 ml |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Piktogram nebezpečnosti 1 | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 912XL / 3YL83A |
| Text o nebezpečí 1 | VAROVÁNÍ - Obsahuje benzisothiazolinone, methylisothiazolinone a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou kožní reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 912XL / 3YL83A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 912XL / 3YL83A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP OfficeJet 8010 All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8020 All-in-One |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 255 |
| Barevná výtěžnost | 825 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Základní černobílá výtěžnost | 290 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10192545866948, (BGY) 10192545866955 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20192545866945, (BGY) 20192545866952 |
| Číslo UPC | (301) 192545866965; (30N) 199485042749; (BGX) 192545866941; (BGY) 192545866958; (NE1) 199251972737 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 552 x 204 x 113 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 048 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Země původu | Čína (301, BGX, BGY); Malajsie (301, BGX, BGY); Singapur (301, BGX, BGY) |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 56 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3360 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 3YL83AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,91 kg |
| Hmotnost balení | 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 182,96 kg |
| Hmotnost | 0,03 kg |

