Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 6ZC71AE, HP 932/933, CMYK, multipack
HP originální ink 6ZC71AE, HP 932/933, CMYK, multipack

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 6ZC71AE, HP 932/933, CMYK, multipackSkladem 81 778 Kč1 469 Kč bez DPH
Ideální pro malé firmy a domácí kanceláře, které požadují častý tisk, možnost recyklace a kvalitní text, barevnou grafiku i obrázky.

Značka HP je zárukou špičkové technologie, s kterou dosáhnete konzistentních výsledků při každém tisku. Společný vývoj a testování tiskáren, inkoustů a papírů HP zaručuje optimální výsledky.
Dosáhněte spolehlivých a kvalitních výsledků při každém tisku. S originálními inkousty HP zajistíte konzistentní tisk za všech okolností.
Udělejte dojem díky kvalitním firemním dokumentům s výrazným černým textem a úžasnými živými barvami. Dosáhněte výjimečné kvality tisku a odolnosti vůči blednutí díky pigmentovým inkoustům HP určeným pro využití v kanceláři.[1]
Dokumenty s ostrým černým textem a živými barvami udělají na každého dojem.
Kombinované balení originálního inkoustu HP vám pomůže šetřit peníze a poskytovat spolehlivý tisk ve vysoké kvalitě. V rámci tohoto praktického balení získáte čtyři originální inkoustové kazety HP v jedné cenově dostupné sadě.
S originálními kazetami HP v jednom praktickém balení[2] můžete snadno šetřit čas, peníze i starosti.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 932/933 |
| Inkoustová kapka | 12 pl (černá), 7 pl (azurová, purpurová, žlutá) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 400 stran) |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 330 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 400 stran černá, 330 stran azurová, 330 stran purpurová, 330 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet 6700 Premium e-All-in-One. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 330 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 330 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 8,5 ml (černá), 4 ml (azurová), 4 ml (purpurová), 4 ml (žlutá) |
| Trysky tiskové hlavy | 400 (černá), 300 (azurová, purpurová, žlutá) |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 0.875 in (black), 0.5625 (cyan, magenta, yellow) |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 932 / CN057A |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 2 | HP 933 / CN058A, CN059A, CN060A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Text o nebezpečí 2 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 932 / CN057AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci.HP 933 / CN058A, CN059A, CN060A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 932 / CN057AObsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci.HP 933 / CN058A, CN059A, CN060A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet 6700A Premium All-in-One – H711n, HP OfficeJet 6600 eAll-in-One, HP OfficeJet 7612 Wide Format All-in-One, HP OfficeJet 6600 All-in-One Special Ink Advantage Edition, HP OfficeJet 7610 WF All-in-One, HP OfficeJet 7510A Wide Format All-in-One, HP OfficeJet 7110 WF ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 195122352240 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 288 x 228 x 198 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 105,5 x 32 x 171 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 134 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 105,5 x 32 x 171 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 13 |
| Počet kartonů na paletu | 20 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 13 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 4 |
| Množství v krabici | 4 |
| Množství na paletě | 1 300 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZC71AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,1 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,18 kg |
| Hmotnost palety | 221,24 kg |
| Hmotnost | cca 0,14 kg |

