Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink CN053AE, HP 932XL, black, 1000str.
HP originální ink CN053AE, HP 932XL, black, 1000str.

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink CN053AE, HP 932XL, black, 1000str.Skladem 121 328 Kč1 098 Kč bez DPH
Ideální pro malé firmy a domácí kanceláře, které požadují častý tisk, možnost recyklace a kvalitní text, barevnou grafiku i obrázky.

Spolehněte se na vysokou kvalitu výsledků při každém tisku. Tiskněte své dokumenty bez problémů a v konzistentní kvalitě díky originálním inkoustům HP a neobyčejně spolehlivým funkcím. Společný vývoj a testování tiskáren, inkoustů a papírů HP zaručuje optimální výsledky.
Dosáhněte spolehlivých a kvalitních výsledků při každém tisku. S originálními inkousty HP zajistíte konzistentní tisk za všech okolností.
Udělejte dojem díky kvalitním firemním dokumentům s výrazným černým textem a úžasnými živými barvami. Dosáhněte výjimečné kvality tisku a odolnosti vůči blednutí díky pigmentovým inkoustům HP určeným pro využití v kanceláři.[2]
Dokumenty s ostrým černým textem a živými barvami udělají na každého dojem.
Dostupný tisk dokumentů v profesionální kvalitě s textem jako u laserových tiskáren. Samostatně vyměnitelné inkousty a volitelné vysokokapacitní kazety přinášejí vyšší užitnou hodnotu[3]. Ušetřete čas a náklady při tisku marketingových materiálů přímo v kanceláři.
Vyberte si cenově dostupné samostatné inkousty – vyměňujte každou kazetu zvlášť, až když je to potřeba.
Využívejte inkoustové kazety HP, které pomáhají šetřit zdroje. Společnost HP vám pomůže kontrolovat dopad na životní prostředí, od využití recyklovaného obsahu až po snadnou recyklaci.[1,3]
Bezplatná a snadná recyklace – kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou recyklovány odpovědným způsobem.[1]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1 000 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 932XL |
| Prázdná hmotnost | 39,08 g |
| Inkoustová kapka | 12 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 1 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 1000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 22,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1088 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 932XL / CN053A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 932XL / CN053A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 932XL / CN053A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP Officejet 6600/6700 e-All-in-One, HP Officejet 6100 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10886111749017, (BGY) 10886111749062 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10886111749017, (BGY) 10886111749062 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20886111749014, (BGY) 20886111749069 |
| Číslo UPC | (301) 886111615322; (BGX) 886111749010; (BGY) 886111749065 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 314 x 241 x 181 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 314 x 241 x 181 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 36 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 702 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 36 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 120 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 40 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Větší množství hlavní krabice | 40 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4800 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN053AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,82 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,82 kg |
| Hmotnost balení | 0,09 kg |
| Hmotnost palety | 479 kg |
| Hmotnost | 0,07 kg |

