Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink 6ZC73AE, HP 903, CMYK, multipack
HP originální ink 6ZC73AE, HP 903, CMYK, multipack

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink 6ZC73AE, HP 903, CMYK, multipackNení skladem1 528 Kč1 263 Kč bez DPH
Ideální pro vytížené podnikatele a majitele malých firem, kteří chtějí udělat profesionální dojem a nezruinovat rozpočet.

Vystupte z davu s originálními inkoustovými kazetami HP, které zaručují spolehlivý firemní tisk. Kazety byly navrženy speciálně pro tiskárny nebo multifunkční tiskárny HP a umožňují výjimečný kancelářský tisk a minimální plýtvání papírem.
Prezentujte svoji firmu prostřednictvím originálních pigmentových inkoustů HP, které poskytují konzistentní, profesionální výsledky.
Udělejte dojem díky dokumentům s působivými barvami a černým textem. Originální inkoustové kazety HP zaručují výbornou čitelnost, kvalitu a trvanlivost. Tiskněte každodenní úlohy na různé druhy papíru a dosáhněte pestřejších barev a ostřejší černé díky papírům ColorLok®.[2]
Tiskněte pracovní poznámky, zprávy, letáky, smlouvy, prezentace a další dokumenty díky originálním inkoustům HP.
Kombinované balení originálního inkoustu HP vám pomůže šetřit peníze a poskytovat spolehlivý tisk ve vysoké kvalitě. V rámci tohoto praktického balení získáte čtyři originální inkoustové kazety HP v jedné cenově dostupné sadě.
Originální inkoustové kazety HP byly navrženy pro práci s inkoustovou tiskárnou nebo multifunkční tiskárnou HP.
Jednoduchý kancelářský tisk. Snadná instalace kazet – výměna je hračkou. Když jsou kazety prázdné, můžete je pohodlně a bezplatně recyklovat díky programu HP Planet Partners.[3]
Tiskněte konzistentní černobílé a barevné dokumenty v profesionální kvalitě pomocí pigmentových inkoustů navržených pro kancelář.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá. |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Výběrovost | 903 |
| Prázdná hmotnost | 83,9 g |
| Inkoustová kapka | 12,4 pl (černá), 8,7 pl (azurová, žlutá), 8,6 pl (purpurová, žlutá) |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 4 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 300 stran) |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 315 stran) |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 300 stran černá, 315 stran azurová, 315 stran purpurová, 315 stran žlutá |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárnách řady HP OfficeJet Pro 6860. Průměrná výtěžnost černobílého tisku vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při nepřetržitém tisku. Průměrná výtěžnost kombinované (azurové/purpurové/žluté) kazety vychází z normy ISO/I |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 315 stran) |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 315 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 12,4 ml (černá), 4,5 ml (azurová, purpurová, žlutá) |
| Trysky tiskové hlavy | 1 088 (černá), 672 (azurová, purpurová, žlutá) |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Piktogram nebezpečnosti 2 | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 903 / T6L99A |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 2 | HP903 / T6L87A, T6L91A, T6L95A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Text o nebezpečí 2 | VAROVÁNÍ - Obsahuje benzisothiazolinone, methylisothiazolinone a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou kožní reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 903 / T6L99A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. HP903 / T6L87A, T6L91A, T6L95A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 903 / T6L99A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. HP903 / T6L87A, T6L91A, T6L95A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Hardwarová kompatibilita | HP OfficeJet 6951 All-in-One, HP OfficeJet 6950 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 45 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Číslo UPC | 195122352288 |
| Obsah balení | 4 inkoustové kazety: 1 standardní černá a 1 standardní azurová, purpurová, žlutá. |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 292 x 268 x 192 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 124 x 38 x 160 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 104 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 124 x 38 x 160 mm |
| Země původu | Čína (301); Malajsie (301); Singapur |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 40 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 4 |
| Množství na paletě | 960 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | 6ZC73AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 3,63 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,13 kg |
| Hmotnost palety | 165,51 kg |
| Hmotnost | cca 0,13 kg |

