Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink T6M11AE, HP 903XL, yellow, 825str., 9.5ml, high capacity
HP originální ink T6M11AE, HP 903XL, yellow, 825str., 9.5ml, high capacity

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink T6M11AE, HP 903XL, yellow, 825str., 9.5ml, high capacitySkladem 2599 Kč495 Kč bez DPH
Ideální pro vytížené podnikatele a majitele malých firem, kteří chtějí udělat profesionální dojem a nezruinovat rozpočet.

Vystupte z davu s originálními inkoustovými kazetami HP, které zaručují spolehlivý firemní tisk. Kazety byly navrženy speciálně pro tiskárny nebo multifunkční tiskárny HP a umožňují výjimečný kancelářský tisk a minimální plýtvání papírem.
Prezentujte svoji firmu prostřednictvím originálních pigmentových inkoustů HP, které poskytují konzistentní, profesionální výsledky.
Tiskněte dokumenty s vynikajícími barvami a černým textem. Originální inkoustové kazety HP zaručují výbornou čitelnost, kvalitu a trvanlivost. Tiskněte každodenní úlohy na různé druhy papíru – a tiskněte jasnější barvy a ostřejší černý text na papíry s logem ColorLok®.[3]
Tiskněte pracovní poznámky, zprávy, letáky, smlouvy, prezentace a další dokumenty díky originálním inkoustům HP.
Cenově dostupný a produktivní tisk s originálními inkoustovými kazetami HP. Volitelné kazety s vysokou výtěžností poskytují neuvěřitelnou užitnou hodnotu a nevyžadují tak častou výměnu.[1,2] S jednotlivými inkousty můžete kazety měnit dle potřeby a mít tak pod kontrolou náklady na spotřební materiál.
Originální inkoustové kazety HP byly navrženy pro práci s inkoustovou tiskárnou nebo multifunkční tiskárnou HP.
Jednoduchý kancelářský tisk. Snadná instalace kazet – výměna je hračkou. Když jsou kazety prázdné, můžete je pohodlně a bezplatně recyklovat díky programu HP Planet Partners.[4]
Tiskněte pracovní dokumenty v profesionální kvalitě pomocí pigmentových inkoustů navržených pro kancelářské použití.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 750 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 903XL |
| Prázdná hmotnost | ~0,01 |
| Inkoustová kapka | 8,7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 750 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě tiskáren HP OfficeJet Pro 6860. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1 žlutá (cca 750 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 8,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 672 |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Piktogram nebezpečnosti 1 | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 903XL / T6M11A |
| Text o nebezpečí 1 | VAROVÁNÍ - Obsahuje benzisothiazolinone, methylisothiazolinone a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou kožní reakci. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 903XL / T6M11A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 903XL / T6M11A #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09062271.png# WARNING - Contains Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone and 2,4,7,9-Tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylated. May cause an allergic skin reaction. IF ON SKIN: Wash with plenty of water. If skin irritation or rash occurs: Get medical advice. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP OfficeJet 6950 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 5 až 45 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10889894728965, (BGY) 10889894728972 |
| Čárový kód palety | (BGX) 30889894728969, (BGY) 30889894728976 |
| Číslo UPC | (301) 889894728951; (BGX) 889894728968; (BGY) 889894728975 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 552 x 223 x 113 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 040 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 |
| Počet kartonů na paletu | 56 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3360 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | T6M11AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,93 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,04 kg |
| Hmotnost palety | 183,86 kg |
| Hmotnost | ~0,02 kg |



