Můžete se kdykoli odhlásit.
- Úvod
- TONERY, CARTRIDGE ...
- CARTRIDGE - INK TISK
- HP
- HP originální ink F6U13AE, HP 953, magenta, 700str., 10ml
HP originální ink F6U13AE, HP 953, magenta, 700str., 10ml

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
HP originální ink F6U13AE, HP 953, magenta, 700str., 10mlSkladem > 30692 Kč572 Kč bez DPH
Ideální pro velké pracovní skupiny, které potřebují spolehlivý výkon pro cenově dostupný tisk v profesionální kvalitě, stránku za stránkou.

Těšte se na spolehlivé, velmi kvalitní a rychlé výsledky tisku, stránku za stránkou. Originální inkoustové kazety HP poskytují neobyčejně spolehlivé a vynikající výsledky, takže využijete dostupný výkon a možnosti tiskárny nebo multifunkční tiskárny HP.
Originální inkoustové kazety HP byly navrženy speciálně pro práci s vaší tiskárnou nebo multifunkční tiskárnou HP.
Tiskněte profesionální barevné dokumenty, které kombinují neskutečně živé barvy s ostrým černým textem. Originální inkoustové kazety HP byly navrženy pro spolehlivý a konzistentní tisk.
S originálními inkoustovými kazetami HP můžete snadno vyměnit kazety a realizovat velkoobjemové tiskové úlohy.
S originálními inkoustovými kazetami HP si zachováte produktivitu a můžete se spolehnout na skvělou užitnou hodnotu firemního tisku. Využívejte výhodný tisk s jednotlivými inkousty a minimalizujte prodlevy díky různým variantám inkoustových kazet s vysokou výtěžností.[1]
Speciální inkousty HP zaručují bezkonkurenční tisk v profesionální kvalitě při vysokých rychlostech.
Zvolte kazety, které pomáhají šetřit přírodní zdroje. Využijte výhod snadné recyklace a minimálního množství obalového materiálu a přispějte tak ke snížení dopadu na životní prostředí.
Tiskněte pracovní dokumenty v profesionální kvalitě pomocí pigmentových inkoustů navržených pro kancelářské použití.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 630 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 953 |
| Prázdná hmotnost | 24,19 g +/-0,2 g |
| Inkoustová kapka | 7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 630 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na řadě tiskáren HP OfficeJet Pro 8700. Přibližná průměrná výtěžnost neseparované (azurové/purpurové/žluté) kazety podle normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 630 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 9 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1568 |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 953 / F6U13A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 953 / F6U13AObsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 953 / F6U13AObsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10725184104005, (BGY) 10725184104012 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20725184104002, (BGY) 20725184104019 |
| Číslo UPC | (301) 725184104022; (BGX) 725184104008; (BGY) 725184104015 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 303 x 248 x 156 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 800 x 1 200 x 924 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 126 x 25 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 50 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3000 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F6U13AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,7 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,049 kg |
| Hmotnost palety | 181,4 kg |
| Hmotnost | cca 0,036 kg |

